Description
High Speed 25G TO46 PIN-TIA
Product Description
The product High Speed 25G TO46 PIN-TIA integrates a high speed Photodiode PIN and TIA with AGC.
Features
Long wavelength operation Suitable for long wavelength from 25Gbps applications.3.3V low-voltage operation
Package:TO-46
Differential output
Excellent reliability, meeting EU RoHS requirements
Single power supply +3.3V
Applications
10/25/100 Gb Ethernet
InfiniBand EDR
OTU-4
SFP28, CFP2/4 and QSFP28 Modules

Data sheet:
| Absolute Maximum Ratings | |
| Storage Temperature | -65-+125℃ |
| Soldering Temperature | 260/2℃ /s |
| Recommended Operating Conditions | |
| Operating Temperature | 25℃ |
| TIA Operating Voltage | 3.3V |
| Opto – Electrical Characteristic | |
| Optical Wavelength | 910-1650nm |
| Supply Current | 26mA |
| Power supply | 3.3V |
| Dark current | 0.3-3.0nA |
| Bandwidth | 21GHz |
| Sensitivity | -13.5dBm |
| Responsivity | 0.50A/W |
| Output Loading | 100Ω |
Package:

Hot Tags: high speed 25g to46 pin-tia suppliers, manufacturers China, factory, wholesale, made in China










